KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16406275

nr 1640 6275

Lars Kemner

(f. 1919), Sverige

Oljemålning, Sydländsk by. Signerad. Olja på pannå, 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm

Lars Kemner, svensk målare född i Uppsala 1919.

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 2 september 2024
kl 18:04:39

Lars Kemner

Läs mer om Lars Kemner